چاپ لیبل1

چاپ لیبل 

چاپ لیبل به عبارتی همان برچسب ظریفی است که بر روی محصول چسبانده می شود وهمان معرفی نامه و شناسنامه مارک و روشی است که برای معرفی محصولات و خدمات شما می باشد. چاپ لیبل در واقع باعث اعتبار سازمان و شرکت و نهاد خدمات نیز می باشد. یکی از پر کار بردترین چاپ لیبل در لیبل های بازار می توان به چاپ لیبل یووی اشاره کرد که در مقایسه با سایر لیبل های حاضر در بازار مقرون بصرفه نیز می باشد. این نوع لیبل را می توان در فرم سفارش آنلاین به صورت لیبل فیلتر دار یا بدون روکش فراهم کرد. که در لیبل بدون روکش هنگام انجام کار تمامی لیبل بدون روکش چاپ می شود ولی در لیبل فیلتر دار بخشی از طرحی که می خواهید روی آن یادداشت کنید به سلیقه خودتان بدون روکش چاپ می شود.

از نمونه های دیگر چاپ لیبل می توان به لیبل اموال اشاره کرد که از محکمترین و ضخیم ترین نوع لیبل ها می باشد که به دلیل راحت جدا نشدنش از سطح کار، چنانچه خیلی تلاش کنیم خرد می شود. این لیبل در صورتی عمر طولانی خواهد داشت که زیر تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرد. این نوع چاپ لیبل بر روی سطحی که چرب و روغنی باشد مناسب نمی باشد. معمولا در شرکت ها بر روی اسباب و اموال نصب می شود که از نامش کاملا پیداست.

اگر بخواهیم چند مدل دیگر از انواع چاپ لیبل را معرفی کنیم باید به لیبل متالیز که لیبل لاکچری در رنگهای طلایی و نقره ای در بازار موجود می باشد اشاره کرد. لیبل سلفونی که قیمتی مناسب ولی با کیفیت بالا ارائه می شود. لیبل کرافت که با برچسبی کاغذی که کاهی رنگ می باشد. لیبل صدفی که کاملا ضد آب و براق است. لیبل گچی برچسب خرد شونده می باشد. لیبل pvc شیشه ای ضدآب و شفاف می باشد و…نمونه های دیگری نیز وجود دارد. چاپ لیبل انواع گوناگونی برای معرفی انواع محصول و اینکه کسب و کارها در چه زمینه ای فعالیت می کنند انتخاب می شود.