قیمت چاپ فاکتور

قیمت چاپ فاکتور

چاپ فاکتور از این‌رو که فاکتور یک سند رسمی و تجاری به حساب می آید و به عنوان ضمانت خرید به وسیله فروشنده به خریدار تحویل داده م یشود. در چاپ فاکتور فاکتور ها معمولاً به دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم بندی می شوند.  فاکتور های غیر رسمی در کسب و کارهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در آنها ارائه فاکتور به دلیل درخواست مشتری انجام می‌شود و کسب و کار مربوطه لزومی ندارد که فاکتورها را به اداره مالیات ارائه دهند که این نوع کسب و کار معمولا به صورت مشاغل کوچک مانند مغازه های کوچک و خدماتی می باشند.. در کسب و کارهای رسمی برای مشاغل و کسب و کار ها و شرکت ها و اداره‌ ها استفاده می شود که فاکتورهای فروش خود را به امور مالیاتی تحویل می‌دهند این مشاغل باید مالیات بر ارزش افزوده را برای خریداران یا به عبارتی مشتریان خود محاسبه کند و پس از اخذ از مشتری بنا بر فاکتورهای رسمی مبلغ را به اداره مالیات پرداخت کنند.

قیمت چاپ فاکتور به موارد زیادی بستگی دارد که این موارد در قیمت چاپ فاکتور شامل تعداد نسخه، نوع کاغذ کاربن دار یا بدون کاربن بودن نوع چاپ، نوع کاغذ الوان ایرانی یا اندونزی، چاپ افست، یا ریسو، سایز و ابعاد و غیره… می باشد. یکی از عواملی که در قیمت چاپ فاکتور تعیین کننده می باشد شماره دار یا بدون شماره دار بودن فاکتور می باشد. در قیمت چاپ فاکتور تعداد برگهای فاکتور مورد نظر شما با هر تعداد برگی که چاپ می شود در قیمت چاپ فاکتور تاثیر گذار است. همانطور که اشاره کردیم نوع جنس فاکتور خدمات آن ابعاد و اندازه های آن نیز از عواملی هستند که در قیمت چاپ فاکتور تاثیر دارند. چا

پ فاکتور به دلیل نقش اساسی که در دریافت پول برای شغل های مختلف دارد مانند خرید و فروش محصولات کشاورزی، معدن، خدمات تولید، حمل و نقل، انبار، خرده فروشی و غیره…. دارد، از همین‌ رو کیفیت و مرغوبیت چاپ فاکتور نیز مهم می باشد که ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که در چاپ فاکتور ها از روش‌های نوین چاپ بهره گیری کنیم تا سفارش شما را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت به چاپ برسانیم. و اگر شما به دنبال قیمت چاپ و طراحی با روش های حرفه ای و اختصاصی خود هستید مادر مجتمع خود منتظر شما عزیزان هستیم. مجتمع ما امکان چاپ فاکتور های شما با تیراژهای مختلف و سایز و ابعاد مختلف را دارد که هر کدام از این ویژگی‌ها در قیمت چاپ فاکتور به صورت جداگانه محاسبه می شود و به مشتریان خود ارائه می شود.