چاپ سربرگ فوری

چاپ سربرگ فوری

سربرگ، مجموعه‌ ای از کاغذ هایی است که بر روی آن ها تمامی مشخصات یک شرکت اداری ذکر شده است. مشخصاتی از قبیل نام شرکت، لوگوی شرکت، آدرس شرکت، شماره نامه شرکت، شماره تلفن شرکت، تاریخ، آدرس وبسایت، شماره ثبت و …، در سربرگ ها وجود دارد و از آن ها برای نوشتن نامه های رسمی استفاده می‌شود. سربرگ ها دارای طراحی اختصاصی هستند و نیاز به چاپ سفارشی دارند.

برای نوشتن قرارداد های کاری در جلسات اداری می‌توان از سربرگ ها استفاده کرد. همچنین در شرکت های بازرگانی، برای نوشتن فاکتور و پیش فاکتور نیز می‌توان از سربرگ های اختصاصی شرکت استفاده نمود. سربرگ ها دارای تاریخ و پیوست هستند که این امر موجب می‌شود که زمان و شرکت عقد کننده قرارداد مشخص باشد. سایز و ابعاد سربرگ های اداری A4 و A5 هستند و مناسب برای نوشتن نامه های اداری، عقد قرارداد و فاکتور نویسی می‌باشند.

از آنجایی که سربرگ ها اختصاصی هستند، چاپ آن ها باید به صورت ویژه و منحصر به فرد در صورت گیرد؛ برای چاپ سربرگ فوری می‌توان به شرکت ما مراجعه کرد. چاپ سربرگ های فوری شرکت ما با کیفیت بالا صورت می‌گیرد و بدین صورت است که طراحی به خصوصی دارد. بنابر سفارش مشتری در سربرگ ها مشخصات لازم شرکت چاپ شده و در سریع ترین زمان ممکن به مشتری تحویل داده می‌شود.

کاغذی که معمولاً برای چاپ سربرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاغذ کتان و کاغذ تحریر می‌باشد که مناسب ترین کاغذ ها برای چاپ سربرگ فوری به شمار می‌روند. به علت استفاده از سربرگ ها در دستگاه پرینتر به منظور کپی یا پرینت آن ها، ضخامت کاغذ ها باید به گونه ای باشد که این امر را امکان‌ پذیر نماید.

مزایای چاپ سربرگ

چاپ سربرگ از واجبات هر شرکت دارای مکاتبات رسمی است و از ملزومات آن به شمار می‌رود. سربرگ نشان دهنده هویت یک شرکت اداری و رسمی می‌باشد که برای مکاتبات خود، باید دارای یک سربرگ اختصاصی و رسمی باشد. چاپ سربرگ موجب می‌شود که اعتماد مشتری جلب گردد و به رسمی بودن و مجاز بودن شرکت پی ببرند. طراحی ویژه و اختصاصی سربرگ اداری باعث می‌شود نظر افراد بسیاری به آن جلب گردد و این امر موجب افزایش مشتریان می‌گردد.

سربرگ اداری اگر دارای اطلاعات کاملی راجع به شرکت باشد، تاثیر بسیاری در نظر افراد و مشتریان دارد و می‌تواند مانع از ایجاد شک و شبهه ای در ذهن آن ها گردد. ذکر اطلاعات کافی بر روی سربرگ ها منجر به شناخت کافی افراد راجع به شرکت می‌گردد و می‌تواند آن ها را با حوزه کاری آشنا نماید.

از مزایای اصلی چاپ سربرگ می‌توان به اختصاصی بودن آن و عدم امکان سوء استفاده توسط افراد سودجو و فرصت طلب اشاره کرد که این امر موجب افزایش امنیت مکاتبات می‌گردد. سربرگ علاوه بر امکان نوشتن قرارداد های کاری، مکاتبات رسمی و نامه های اداری، به نوعی تبلیغات نیز به شمار می‌رود؛

بدین منظور که افرادی که سربرگ ها را مشاهده می‌کنند، در صورت نیاز می‌توانند با حیطه کاری آشنا شده و با شرکت مورد نظر تماس برقرار نمایند‌، در صورت ذکر وبسایت اینترنتی در سربرگ ها نیز می‌توانند به آن ها ایمیل بزنند. برای انجام کار های حرفه ای در شرکت، چاپ سربرگ از واجبات به شمار می‌رود؛ چرا که نشانگر اعتماد و بیان احترام شرکت ها به یکدیگر می‌باشد.

طراحی و چاپ فوری سربرگ

اولین امر برای چاپ فوری سربرگ، طراحی و مکان قرار گرفتن اجزا در آن می‌باشد. برای چاپ مشخصات سربرگ باید مکان قرارگیری و ابعاد آن ها بر روی سربرگ طراحی گردد. اندازه اجزا و مشخصات شرکت بر روی سربرگ باید دارای اندازه استاندارد بوده و مکان قرارگیری آن ها دارای طراحی ویژه‌ ای باشد. عدم تکراری بودن و خاص بودن سربرگ ها از واجبات چاپ و طراحی سربرگ به شمار می‌رود و می‌توان گفت نیاز به ایده های جدید و مبتکرانه دارد.

برای این امر می‌توان چاپ سربرگ فوری را به یک چاپخانه مجاز و حرفه ای سپرد. در حین طراحی و چاپ سربرگ ها، دقت کافی به ابعاد اجزا، وضوح تصاویر، سایز فونت و نوع فونت الزامی بوده و باید هماهنگی و تناسب بین آن ها حفظ گردد. خاص بودن و اختصاصی بودن سربرگ هر شرکت باعث جذب مشتریان بیشتر و جلب اعتماد آن ها می‌گردد؛ سپردن این کار تخصصی به افرادی که دارای مهارت کافی در طراحی و گرافیک سربرگ ها هستند، از واجبات به شمار می‌رود. افرادی که وظیفه چاپ سربرگ فوری را بر عهده دارند.

باید دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشند و کیفیت بالای کار، طراحی خاص و ویژه، تخصص در جانمایی و تشخیص دقیق ابعاد، عدم تکراری بودن طراحی و خلاقانه بودن آن از اولویت های آن ها برای چاپ سربرگ فوری باشد. چاپ سربرگ باید به گونه‌ ای باشد که مشخصات لازم و کافی شرکت در آن ذکر شده باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که بتواند نظر افراد را به خود جلب نماید؛ از طرفی علاوه بر زیبا بودن سربرگ‌ ها واجب است که رسمی بودن آن نیز حفظ گردد.